لطفاً کمی صبر کنید...

واکسیناسیون تمامی کادر درمان کرمانشاه تا پایان هفته جاری

شناسه خبر: 79360 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: تمامی کادر درمان استان تا روز چهارشنبه هفته جاری در برابر کرونا واکسینه خواهند شد. به گزارش ادوار خبر، دکتر ابراهیم شکیبا در خصوص برنامه واکسیناسیون در استان کرمانشاه اظهار داشت: برنامه واکسیناسیون در استان باید با دقت و سرعت و در قالب شیوه‌نامه وزارت بهداشت و […]

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: تمامی کادر درمان استان تا روز چهارشنبه هفته جاری در برابر کرونا واکسینه خواهند شد.

به گزارش ادوار خبر، دکتر ابراهیم شکیبا در خصوص برنامه واکسیناسیون در استان کرمانشاه اظهار داشت: برنامه واکسیناسیون در استان باید با دقت و سرعت و در قالب شیوه‌نامه وزارت بهداشت و برنامه‌ریزی هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صورت پذیرد.

وی افزود: روز گذشته ۱۵ هزار و ۴۸۰ دز واکسن وارد استان شد که برنامه تقسیم‌بندی شهرستانی آن هم انجام شده و از صبح امروز تزریقات در بیمارستان‌ها در حال انجام است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: واکسیناسیون کل سیستم بهداشت و درمان و کادر فوریت‌ها در دستور کار است و به منظور پوشش سریع، برنامه شیفت‌بندی تیم‌های واکسیناسیون در دو شیفت صبح و عصر برای همه بیمارستان‌های استان انجام می‌شود و تا روز چهارشنبه هفته‌جاری همه آن‌ها در برابر کرونا واکسینه خواهند شد.

وی یادآور شد: لیست تمامی کارکنان بهداشتی و درمانی که باید واکسیناسیون برای آن‌ها انجام شود توسط معاونت‌ها و سازمان‌های مرتبط مشخص شده است.

دکتر شکیبا همچنین در خصوص واکسیناسیون بیماران خاص و صعب‌الاعلاج گفت: بیماران خاص و سخت درمان نیز از طریق ثبت‌نام در سامانه‌ای که توسط دانشگاه به‌زودی اعلام‌می‌شود، ثبت‌نام خواهند کرد و با تایید معاونت درمان با برنامه‌ریزی جهت عدم ازدحام، واکسن خود را طی دو هفته آینده دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها