لطفاً کمی صبر کنید...

تاخت و تاز کرونا جان ۱۴ کرمانشاهی دیگر را گرفت/ عبور بیماران بستری کرونایی از مرز ۸۰۰ نفر گذشت

شناسه خبر: 79293 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: ۱۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند. مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ادوار خبر گفت: تا […]

محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: ۱۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ادوار خبر گفت: تا صبح امروز یکشنبه ۸۰۴ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه از این تعداد فوت ۴ نفر در کرمانشاه، ۳ نفر در سنقروکلیایی، ۲ نفر در صحنه و۲ نفر در شهرستان هرسین بوده است افزود: در شهرستان‌های کنگاور، گیلانغرب و دالاهو نیز هر کدام یک مورد فوت به ثبت رسید.

مهدی محمدی با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته ۲۱۵ بیمار جدید با علائم کرونا در مراکز درمانی استان بستری هشده اند، افزود: ۱۶۴ نفر هم بعد از بهبودی از بیمارستان‌های استان مرخص شدند.

محمدی با عنوان اینکه ۱۷/۵ درصد از کل بیماران در بخش های ویژه تحت نظر هستند، اظهار داشت: ۳/۶ درصد این تعداد با حال وخیم به دستگاه ونتیلاتور (وصل هستند.

محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد: بیشترین تعداد یعنی ۱۷/۷ درصد از بیماران در بیمارستان فارابی بستری می باشند.

محمدی خاطر نشان کرد: ۴۴/۵ درصد بیماران در بیمارستاهای شهرستانهای استان تحت مراقبت هستند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها