لطفاً کمی صبر کنید...

۷ سایت تلفن همراه روستایی در کرمانشاه، نصب و ارتقاء یافت

شناسه خبر: 79187 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه اعلام کرد: به منظور استفاده بهینه روستاییان از شبکه‌های ارتباطی و ارائه خدمات با کیفیت، ۷ سایت تلفن همراه روستایی در استان کرمانشاه نصب و یا ارتقاء پیدا کرد. به گزارش ادوار خبر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: اجرای طرح توسعه شبکه همراه اول و […]

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه اعلام کرد: به منظور استفاده بهینه روستاییان از شبکه‌های ارتباطی و ارائه خدمات با کیفیت، ۷ سایت تلفن همراه روستایی در استان کرمانشاه نصب و یا ارتقاء پیدا کرد.

به گزارش ادوار خبر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: اجرای طرح توسعه شبکه همراه اول و ایرانسل با نصب و ارتقای ۵ سایت در ۹ روستا با تکنولوژی‌های ۲G، ۳G و نصب تکنولوژی پرسرعت ۴G بر روی دو سایت روستایی در «چشمه‌دراز» و «تیشه‌کن» توسط کارشناسان حوزه ارتباطات سیار انجام شد.

شهریار بهنیا افزود: با ارتقاء، نصب و راه اندازی سایت‌های جدید ضمن افزایش پوشش آنتن دهی شبکه تلفن همراه در روستا‌های استان، ساکنان و مشترکان این مناطق از اینترنت پرسرعت نیز بهره‌مند شده اند.

وی خاطرنشان کرد: با نصب تجهیزات فنی بر روی سایت‌های روستا‌های دارون، شیشه راه، انجیرک، باقرآباد، علی آباد دیزگران، هشت جفته، سنگ درمیان سفلی و دارون سفلی توسط اپراتور همراه اول کیفیت شبکه ارتباطی در این مناطق مطلوب و تبادل اطلاعات دیتا شبکه همراه مشترکان افزایش پیدا کرده است.

بهنیا اظهار داشت: همچنین نصب سایت‌های جدید مخابراتی در روستا‌های چشمه دراز، خالنجه، تیشه‌کن و کهرارسفلی توسط اپراتور ایرانسل با هدف توسعه و پایداری شبکه و بهره مندی روستاییان از خدمات نوین شبکه‌های ارتباطی با سرعت مطلوب و باکیفیت انجام شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با تاکید بر ایجاد عدالت ارتباطی در مناطق روستایی و محروم کشور گفت: در این طرح جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در روستا‌های استان از پوشش تلفن همراه با کیفیت بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها