لطفاً کمی صبر کنید...

۱۰۰ نقطه از مجتمع‌های قضائی کرمانشاه به دادرسی الکترونیک متصل شد

شناسه خبر: 79184 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از اتصال ۱۰۰ نقطه از مجتمع‌های قضائی استان به دادرسی الکترونیک خبر داد. به گزارش ادوار خبر، پرویز توسلی زاده گفت: تا قبل از شروع طرح پایش و غربالگری زندانیان، تنها سه نقطه اتصال با زندان وجود داشت و دادرسی الکترونیک تنها در این سه محل ممکن بود. وی افزود: […]

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از اتصال ۱۰۰ نقطه از مجتمع‌های قضائی استان به دادرسی الکترونیک خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، پرویز توسلی زاده گفت: تا قبل از شروع طرح پایش و غربالگری زندانیان، تنها سه نقطه اتصال با زندان وجود داشت و دادرسی الکترونیک تنها در این سه محل ممکن بود.

وی افزود: با توجه به ضرورتی که برای راه اندازی دادرسی به صورت الکترونیک برای زندانیان وجود داشت، با همکاری معاونت آمار و فناوری قوه قضائیه و با استفاده از اعتبارات استانی این سه نقطه اتصال هم اکنون به ۱۰۰ نقطه ارتقا یافته است.

رییس کل دادگستری استان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور از لحاظ بیماری کرونا و نیز برخی مشکلات برای جابجایی زندانیان، این امر سبب می‌شود مشکلات زندانیان کمتر شده و نیاز به حضور آن‌ها در محل دادگاه نیست.

توسلی زاده اظهار داشت: کاهش محدودیت‌های زمانی و مکانی، کاهش هزینه‌های سیستم قضایی، افزایش سرعت انجام کارها، انسجام در مجموعه اطلاعات سیستم قضایی، افزایش امنیت قضایی و اداری از دیگر دستاورد‌های راه اندازی دادرسی الکترونیکی است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها