لطفاً کمی صبر کنید...

وعده سپاه عملیاتی شد / بازگشت امید به منطقه محروم زاچ و داربست

شناسه خبر: 79205 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

با ورود نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گروه‌های مختلف جهادی، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان زندگی در زاج و داربست روی بهتری یافته و مردم امیدوار شده‌اند. به گزارش ادوار خبر، مردم منطقه زاج و داربست پس از سیل سال ۹۸ دچار مشکلات زیادی شده بودند و به عنوان کانون توجه […]

با ورود نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گروه‌های مختلف جهادی، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان زندگی در زاج و داربست روی بهتری یافته و مردم امیدوار شده‌اند.

به گزارش ادوار خبر، مردم منطقه زاج و داربست پس از سیل سال ۹۸ دچار مشکلات زیادی شده بودند و به عنوان کانون توجه اهالی رسانه استان قرار گرفتند. 

با تهیه گزارش‌های مکرر از مشکلات مردمی در این منطقه اقدامات اولیه برای خدمات‌دهی مناسب به ساکنان این منطقه صورت گرفت. 

سپس با ورود نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بازدید مشترک فرمانده این نیرو، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و گروه‌های جهادی از محل اسکان مردم سیل زده زاج و داربست، تصمیم بر احداث یک شهرک مسکونی متبرک به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گرفته شد. 

این جلسه آغاز راه برگشت امید به مردم بود چرا که به سرعت امور مرتبط با شروع پروژه پیش رفت و کارهای اولیه صورت گرفت.

در حال حاضر نیز به کمک گروه‌های جهادی و پشتیانی نیروی دریایی سپاه کار احداث شهرک در حال انجام است و به زودی واحدهای احداث شده به مردم منطقه تحویل می‌شود.

منبع: تسنیم 

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها