لطفاً کمی صبر کنید...

خودداری تجار از ارسال بیش از حد میوه و تره بار به مرز پرویزخان

شناسه خبر: 79250 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

فرماندار قصرشیرین گفت: تجار از ارسال بیش از ظرفیت کالا‌های صادراتی فساد پذیر همچون میوه و تره بار به مرز پرویزخان خودداری کنند. به گزارش ادوار خبر، مرادعلی تاتار با اشاره به تعطیل بودن مرز پرویزخان در روز گذشته (جمعه) گفت: متاسفانه تجار و صادرکنندگان بدون توجه به ظرفیت صادرات روزانه اقدام به آوردن میوه […]

فرماندار قصرشیرین گفت: تجار از ارسال بیش از ظرفیت کالا‌های صادراتی فساد پذیر همچون میوه و تره بار به مرز پرویزخان خودداری کنند.

به گزارش ادوار خبر، مرادعلی تاتار با اشاره به تعطیل بودن مرز پرویزخان در روز گذشته (جمعه) گفت: متاسفانه تجار و صادرکنندگان بدون توجه به ظرفیت صادرات روزانه اقدام به آوردن میوه و تره بار به مرز پرویزخان می‌کنند و همین موضوع صبح امروز (شنبه) باعث انباشت کامیون‌های میوه و تره بار در مرز شده بود.

وی افزود: هم اکنون وضعیت در مرز عادی و طبق روال سابق محموله‌ها به خصوص میوه و تره بار در حال خروج از مرز است.

فرماندار قصرشیرین خاطرنشان کرد: تاکنون چندین بار به تجار و بازرگانان فعال در مرز پرویزخان اعلام کرده ایم که بر اساس نیاز طرف عراقی میوه و تره بار وارد مرز کنند در غیر این صورت با انباشت محموله‌های صادراتی فساد پذیر در مرز روبه رو می‌شویم که در چنین شرایطی علاوه بر از بین رفتن محصول و متضرر شدن تجار و کشاورز، بازار داخلی هم از محصولات مورد نیاز خالی می‌شود و با افزایش نرخ تورم روبه رو می‌شویم.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها