لطفاً کمی صبر کنید...

بیش از هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم در آشپزخانه مهدوی شهرستان کرمانشاه طبخ شد

شناسه خبر: 79190 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سومین شب از ماه مبارک رمضان هزار و ۲۵۰ پرس غذای گرم در آشپزخانه مهدوی شهرستان کرمانشاه برای نیازمندان طبخ شد. به گزارش ادوار خبر، محسن رخصی مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه آشپزخانه‌های مهدوی با مشارکت خیران نیک اندیش فعالیت کرده و برای نیازمندان غذای […]

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سومین شب از ماه مبارک رمضان هزار و ۲۵۰ پرس غذای گرم در آشپزخانه مهدوی شهرستان کرمانشاه برای نیازمندان طبخ شد.

به گزارش ادوار خبر، محسن رخصی مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه آشپزخانه‌های مهدوی با مشارکت خیران نیک اندیش فعالیت کرده و برای نیازمندان غذای گرم طبخ می‌کنند، گفت: خیران نیکوکار کرمانشاهی به منظور طبخ غذا گرم برای نیازمندان در سومین شب از ماه مبارک رمضان بیش از ۳۳ میلیون تومان اهدا کردند.

محسن رخصی با اشاره به اینکه آشپزخانه‌های مهدوی تا پایان ماه مبارک رمضان فعال خواهند بود، افزود: شماره گیری کد دستوری#۰۸۳۸۸۷۷ از طریق تلفن‌های همراه، واریز کمک‌ها به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ و شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ نزد بانک ملی، همچنین تماس با شماره تلفن مستقیم ۳۸۲۴۰۷۷۶‏-۰۸۳ از راه های مشارکت خیران نیک اندیش در اطعام و اکرام نیازمندان است.

لازم به ذکر است، در ماه مبارک رمضان امسال پویش «ایران همدل-اطعام مهدوی» با هدف اطعام و اکرام نیازمندان در قالب طبخ غذای گرم و توزیع بسته‌های معیشتی و همچنین اکرام فرزندان ایتام و محسنین اجرا می‌شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها