لطفاً کمی صبر کنید...

ارتش امروز یکی از مردمی ترین نهاد های کشور است

شناسه خبر: 79226 سرویس: سیاست

فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر گفت: ارتش امروز یکی از مردمی ترین نهاد های کشور است. به گزارش ادوار خبر، نشست خبری فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر با اصحاب رسانه و تشریح برنامه های دهه ارتش در پادگان ابوذر برگزار شد. امیر سرتیپ دوم جلیل شاطری فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر ضمن […]

فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر گفت: ارتش امروز یکی از مردمی ترین نهاد های کشور است.

به گزارش ادوار خبر، نشست خبری فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر با اصحاب رسانه و تشریح برنامه های دهه ارتش در پادگان ابوذر برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم جلیل شاطری فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ابوذر ضمن ضمن تبریک ۲۹فروردین سالروز حماسه آفرینی نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک نیروی مسلح قدرتمند با تجهیزات و امکانات بومی است که امروز در کنار سایر قوای مسلح کشور در اوج اقتدار و عزت قرار داشته و از حدود و ثغور کشور دفاع خواهد کرد.

وی افزود: ارتش امروز یکی از مردمی ترین نهاد های کشور است و در تمام حوادث و بلایای طبیعی مختلف بعنوان اولین و موثرترین نیرو در کنار مردم حضور یافته و همچنان که مردم را در قلب خود جای داده در قلوب تک تک آحاد ملت شریف ایران اسلامی جای دارد.

وی بابیان اینکه اتحاد نیروهای مسلح لرزه بر اندام دشمنان نظام و انقلاب انداخته اذعان داشت: در دوران دفاع مقدس اتحاد و همدلی نیروهای مسلح که حاصل تلاش ویادگار ماندگار شهید صیاد شیرازی است باعث موفقیت جبهه رزمندگان اسلام شد و امروز نیز نیروهای مسلح کشور تحت زعامت رهبر انقلاب متحدتر و مقتدر تر از گذشته در میدان دفاع از کشورحضور داشته و گوش به فرمان ولی فقیه خود و فرمانده کل قوا آماده مقابله و خنثی سازی هرگونه تهدید می‌باشد..

فرمانده تیپ ۷۱ ارتش تصریح کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران برخلاف ارتش شاهنشاهی که در ابعاد مختلف وابسته به آمریکا بود تمام تجهیزات، سلاح و مهمات خود را بومی سازی کرده و براساس برنامه های خود امروز با توان نظامی، لجستیکی، رزمی و تحرک پذیری بالای خود آماده دفاع از مرزهای آبی، خاکی و دریایی کشور است و هیچ دشمنی توان تعرض به ایران اسلامی را ندارد.

امیر شاطری در ادامه به برنامه های گرامیداشت دهه ارتش اشاره کرد و گفت: برنامه هایی که باید بصورت تجمعی برگزار می شد به دلیل وضعیت قرمز کرونایی شهرستان و برای حفظ سلامت مردم برگزار نخواهد شد و بیشتر برنامه های امسال در بستر فضای مجازی انجام می گیرد.

وی ادامه داد: صعود تیم کوهنوردی تیپ ۷۱ ارتش به قله کانی صیفی در استان ایلام در روز شهادت شهید صیاد شیرازی انجام شد که آغاز برنامه های دهه ارتش بود.

ایشان با تأکید بر لزوم زنده نگهداشتن یاد شهدا عنوان کرد: سرکشی و دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان، غبارروبی مزار شهدای گمنام پادگان ابوذر و حضور کارکنان در یادمان شهدای بازی دراز از برنامه های ارتش در زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در دهه ارتش می‌باشد.

فرمانده تیپ ۷۱ ارتش در ادامه گفت: رژه موتوری و خودرویی در سطح شهرستان،  دیدار با ائمه جمعه و جماعات شهرستان ، دیدار با خانواده های موفق ارتش ، راه اندازی پویش فرهنگی ختم صلوات و پویش من صیادم ، راه اندازی پایگاه سلامت در شهر و روستاهای تابعه و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه های تیپ ۷۱ در دهه ارتش می باشد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها