لطفاً کمی صبر کنید...

اجرای طرح شهید سلیمانی در استان موجب توفیق ما در این طرح شد

شناسه خبر: 79181 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه گفت: طرح شهید سلیمانی در استان بسیار موفق و ارزشمند بود. سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه عنوان کرد: طرح شهید سلیمانی در استان بسیار موفق و ارزشمند بود و با همراهی دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه های مرتبط اثرات بسیار خوبی […]

سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه گفت: طرح شهید سلیمانی در استان بسیار موفق و ارزشمند بود.

سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه عنوان کرد: طرح شهید سلیمانی در استان بسیار موفق و ارزشمند بود و با همراهی دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه های مرتبط اثرات بسیار خوبی در کنترل بیماری کرونا به دنبال داشت.

وی افزود: این طرح در استان از همان ابتدا هدفمند و در مرحله های متعدد اجرا شد، به گونه ای که در مرحله اول افراد مبتلا و کسانی که در ارتباط با آنها بودند به خوبی رصد شدند.

سردار ریحانی گفت: همزمان با اجرای این مرحله، در مرحله دوم سالمندان و بیماران زمینه ای و خانواده های آنها و در مرحله بعدی نیز محله های حاشیه نشین شهر مورد رصد و پیگیری قرار می گیرند که این مرحله در حال حاضر نیز در حال انجام است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تعداد ۷۲۴۰ نفر در قالب ۱۴۴۰ تیم حمایتی به همراه ۱۶۶ تیم رصد و مراقبت در منزل در مرحله اول اجرای طرح در استان فعالیت داشتند.

وی ادامه داد: در مرحله تشدید طرح گروه های حمایتی به ۱۹۴۹ تیم و تیم های رصد و مراقبت در منزل به ۸۳۵ تیم در استان افزایش پیدا کرد.

ریحانی اظهار داشت: همچنین در این مدت تعداد ۱۹۰۰ گروه جهادی در زمینه های مختلف خدماتی و حمایتی در استان فعال بودند.

وی همچنین بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته در این مدت تعداد ۹۰۰هزار بسته معیشتی توسط سپاه، کمیته امداد، هلال احمر و شهرداری در بین افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شد که از این میزان تعداد ۳۰۷ هزار و۵۰۱ بسته توسط سپاه حضرت نبی اکرم(ص)استان تهیه و توزیع گردید.

سردار ریحانی گفت: توزیع تعداد ۶۰۰هزار بسته کمک آموزشی و بهداشتی در بین دانش آموزان، تهیه ۴۷۹ جهیزیه جهت خانواده های نیازمند آسیب دیده از کرونا، آزاد سازی ۴۱۰ زندانی جرائم غیر عمد و آسیب دیده از کرونا با کمک خیرین، بازسازی و تعمیر ۵۴ واحد مسکونی وتوزیع بیش از ۵ میلیون ماسک در محله های کم برخوردار از دیگر اقدامات انجام شده در طرح شهید سلیمانی در استان می باشد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها