لطفاً کمی صبر کنید...

برای راهنمایی خدمات پرستاری در منزل با ۴۱۰۰ تماس بگیرید

شناسه خبر: 78977 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شماره تلفن رایگان ۴۱۰۰ پاسخگوی شهروندان در زمینه خدمات پرستاری در منزل و ارائه مراقبت‌های لازم در رابطه با بیماران کرونایی خواهد بود. به گزارش ادوار خبر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این مرکز جهت انجام خدمات پرستاری در سطوح مختلف نظام سلامت و بر اساس نیاز […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شماره تلفن رایگان ۴۱۰۰ پاسخگوی شهروندان در زمینه خدمات پرستاری در منزل و ارائه مراقبت‌های لازم در رابطه با بیماران کرونایی خواهد بود.

به گزارش ادوار خبر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این مرکز جهت انجام خدمات پرستاری در سطوح مختلف نظام سلامت و بر اساس نیاز مددجویان مطابق با شرح وظایف و اختیارات تعیین شده، طبق دستورالعمل ابلاغی معاونت پرستاری وزارت بهداشت درحال فعالیت است.

دکتر بهمن روشنی افزود: مهمترین هدف از راه اندازی این مرکز ساماندهی، تداوم و هماهنگی در ارائه مراقبت از بیمار پس از ترخیص از بیمارستان، مراقبت ایمن و به صرفه در منزل و کاهش زمان بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین کاهش هزینه‌های درمانی و مراقبتی، کاهش دوران نقاهت، کنترل و کاهش عفونت‌های بیمارستانی، توان بخشی و بهبود کیفیت خدمات پرستاری و در نهایت افزایش رضایت مندی بیماران و خانواده‌ها در مراکز درمانی از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز است.

دکتر روشنی اظهار داشت: شهروندان می‌توانند در ساعات اداری و روز‌های غیر تعطیل با شماره تلفن ۴۱۰۰ تماس بگیرند و سئوالات خود را با کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مطرح کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها