لطفاً کمی صبر کنید...

اعلام قیمت زولبیا و بامیه در کرمانشاه

شناسه خبر: 79028 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون بازرسی سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد: قیمت زولبیا و بامیه در قنادی‌های درجه یک کرمانشاه هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان و در قنادی‌های درجه دو ۳۰ هزار تومان می باشد. به گزارش ادوار خبر، معاون بازرسی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: همچنین قیمت هر کلیوگرم حلیم در ماه رمضان ۲۲ هزار تومان و […]

معاون بازرسی سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد: قیمت زولبیا و بامیه در قنادی‌های درجه یک کرمانشاه هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان و در قنادی‌های درجه دو ۳۰ هزار تومان می باشد.

به گزارش ادوار خبر، معاون بازرسی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: همچنین قیمت هر کلیوگرم حلیم در ماه رمضان ۲۲ هزار تومان و قیمت هر کیلو آش نیز ۲۸ هزار تومان اعلام شده است.

بیگلری از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه رمضان هم خبر داد و افزود: در این طرح نظارت‌ها به صورت ویژه بر روی کالا‌هایی که در این ماه بیشترین تقاضا را دارند شامل زولبیا و بامیه، خرما، نان روغنی، مرغ و برنج و… متمرکز است.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند هر گونه تخلف در این زمینه را از طریق شماره ۱۲۴ یا پرتال ۱۲۴.ir اطلاع رسانی کنند، هم چنین برای اطلاع از قیمت‌ها نیز می‌توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

بیگلری با اشاره به فعالیت ۶۰ هزار واحد صنفی در استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۱۸۰ هزار بازرسی از این واحد‌ها انجام و ۸ هزار و ۶۰۰ پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها