لطفاً کمی صبر کنید...

یک واحد تولید کننده عرقیات غیرمجاز در کرمانشاه شناسایی شد

شناسه خبر: 78911 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک واحد تولید کننده عرقیات دارویی غیرمجاز روز گذشته در کرمانشاه شناسایی شد. به گزارش ادوار خبر، رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کارشناسان اداره […]

رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک واحد تولید کننده عرقیات دارویی غیرمجاز روز گذشته در کرمانشاه شناسایی شد.

به گزارش ادوار خبر، رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کارشناسان اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو به همراه مأموران نیروی انتظامی، پس از اخذ دستور  قضایی یک منزل مسکونی  را که در آن به صورت غیرمجاز اقدام به تولید عرقیات می‌ شد شناسایی و  اقلام و دستگاههای آن را توقیف کردند.

دکتر رحیمی  افزود: در این کارگاه محصولات در شرایطی کاملا غیر بهداشتی با برچسب جعلی تحت عنوان شرکت دارو گیاهی شاهوی زاگرس تولید و به بازار عرضه می‌شد.

رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  اقلام کشف شده را شامل چهل گالن عرقیات (حدود ۵۰۰ لیتر) چند دستگاه عرق گیری و نیز مقدار زیادی برچسب  عنوان کرد.
 
وی گفت: پرونده این واحد شناسایی شده برای  طی کردن مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
 
 رحیمی از مردم خواست هنگام خرید  فرآورده های  طبیعی و سنتی بسته بندی شده حتماً به تاریخ تولید، انقضاء و نیز پروانه‌های بهداشتی درج شده بر روی بسته بندی محصول دقت کنند و در صورت مشاهده تخلف موارد را به شماره ۰۸۳۳۴۲۷۸۵۴۱ بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اطلاع دهند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها