لطفاً کمی صبر کنید...

کمک ۴ میلیارد تومانی بسیج حقوق دانان کرمانشاه به اقشار آسیب پذیر جامعه

شناسه خبر: 78914 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه گفت: بسیج حقوق دانان کرمانشاه سال گذشته ۳۷ میلیارد و ۷۲۳ میلیون و ۱۴۹ هزار ریال در قالب خدمات مومنانه به افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه کمک کرد. به گزارش ادوار خبر، مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با اشاره به مساعدت و حمایت‌های  سردار ریحانی […]

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه گفت: بسیج حقوق دانان کرمانشاه سال گذشته ۳۷ میلیارد و ۷۲۳ میلیون و ۱۴۹ هزار ریال در قالب خدمات مومنانه به افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه کمک کرد.

به گزارش ادوار خبر، مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با اشاره به مساعدت و حمایت‌های  سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان، رئیس کل دادگستری، دادستان  و مسئولان حقوقی و قضایی در این زمینه اشاره کرد و گفت: در این مدت یکساله ۶۰ گروه جهادی از حقوق دانان بسیجی با همکاری ۲۷۵ نفر با ۱۹۶ ساعت فعالیت در سراسر استان به خدمات مشاوره و مساعدت های حقوقی پرداختند.

بهرامی پور  با بیان اینکه ۴ هزار و ۳۵۴  نفر از این خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شده اند افزود: ۱۶۵ فرد معسر و نیازمند هم از خدمات وکالت رایگان حقوق دانان بسیجی برخوردار شده اند.

وی افزود: همچنین تعداد ۳۵۰  زندانی دارای محکومیت‌های مالی طی ۴ مرحله نهضت آزاد سازی زندانیان در چهارم آذر ماه  همزمان با هفته مبارک بسیج، ۱۳ دی ماه سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، ۱۵ بهمن ماه سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه مبارک فجر و ۱۹ اسفند ماه شهادت امام موسی کاظم (ع)  از زندان‌های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان برگشتند.

 رسول بهرامی پور در ادامه با بیان اینکه ۲۰ فقره کارشناسی رایگان نیز برای افراد معسر به صورت رایگان انجام شده است، افزود: در سال گذشته تعداد ۲۰۱ فقره کارت هدیه بین نیازمندان و افراد معسر توزیع شده است.

 مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان  با اعلام اینکه تعداد ۲ هزار بسته فرهنگی بهداشتی و هزار و ۵۵۰ عدد ماسک بین افراد جامعه توزیع شد گفت: با توجه به نیاز کتابخانه‌های اداره کل زندان‌ها  ۵ هزار جلد کتاب به زندان‌های استان اهدا شد.

 وی همچنین توزیع بسته‌های معیشتی را از دیگر خدمات مؤمنانه این سازمان اعلام کرد و افزود: سال گذشته  ۴ هزار و ۱۸۸ بسته معیشتی نیز بین افراد نیازمند و آسیب پذیر جامعه با حفظ کرامت آن‌ها توزیع شد.

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه  اظهار داشت: تلاش می‌شود امسال نیز در  انجام رسالت‌های سازمانی اعم از جهاد حقوقی، عدالت گستری و مبارزه با فساد و خدمتگزاری به مردم  گام‌های مؤثری برداشته شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها