لطفاً کمی صبر کنید...

پیگیری رئیسی برای رسیدن یک مادر به فرزندش

شناسه خبر: 78727 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

رئیس قوه قضائیه با حضور در شهرستان بهارستان با ‌مقامات قضائی دیدار‌ و در دادگستری این شهر به مشکلات قضائی مردم رسیدگی کرد.‌ به گزارش ادوار خبر، آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه امروز شنبه‌ به‌صورت از پیش اعلام‌نشده با حضور در دادگستری شهرستان بهارستان از شعب کیفری، حقوقی و مدنی این دادگستری بازدید کرد. […]

رئیس قوه قضائیه با حضور در شهرستان بهارستان با ‌مقامات قضائی دیدار‌ و در دادگستری این شهر به مشکلات قضائی مردم رسیدگی کرد.‌

به گزارش ادوار خبر، آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه امروز شنبه‌ به‌صورت از پیش اعلام‌نشده با حضور در دادگستری شهرستان بهارستان از شعب کیفری، حقوقی و مدنی این دادگستری بازدید کرد.

رئیس قوه قضائیه در جریان این بازدید به گفتگو با کارکنان این مجتمع قضائی، ارباب رجوع و وکلا پرداخت و در برخی موارد دستورات لازم را جهت حل مشکلات مردم صادر کرد.

رئیسی در جریان این در گفت‌وگو با مادری که در پی رسیدن به فرزندش بود مواجه شد و دستور پیگیری‌های لازم را صادر کرد.

رئیس قوه قضائیه در این خصوص گفت: وظیفه ذاتی دادگستری که همان «رفع ظلم» است، آن مَردی که اجازه دیدن فرزند را به مادر نمی‌دهد «ظالم» و «بی‌رحم» است و دادگستری که مسئولیت رفع ظلم را به‌عهده دارد باید با اقدامات قانونی خود اجازه انجام چنین ظلمی را ندهد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها