لطفاً کمی صبر کنید...

برداشت گوجه سبز از باغات سرپلذهاب آغاز شد

شناسه خبر: 78676 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرپل ذهاب اعلام کرد: برداشت نوبرانه گوجه سبز از سطح ۳۴۴ هکتار از باغات شهرستان سرپلذهاب آغاز شد. به گزارش ادوار خبر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرپل ذهاب گفت: پیش بینی شده بود میانگین عملکرد محصول گوجه سبز از باغات سرپل ذهاب ۳ تن در هر هکتار باشد و در مجموع […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرپل ذهاب اعلام کرد: برداشت نوبرانه گوجه سبز از سطح ۳۴۴ هکتار از باغات شهرستان سرپلذهاب آغاز شد.

به گزارش ادوار خبر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرپل ذهاب گفت: پیش بینی شده بود میانگین عملکرد محصول گوجه سبز از باغات سرپل ذهاب ۳ تن در هر هکتار باشد و در مجموع امسال یک هزار تن گوجه سبز از باغ‌های این شهرستان برداشت شود، اما متاسفانه به علت سرمای اخیر و کاهش محسوس دما عملکرد پیش بینی شده کاهش پیدا کرده است.

اردشیر نورمحمدی افزود: گوجه سبز برداشت شده شهرستان به استان‌های مجاور و حتی خارج از کشور با قیمت نوبرانه هر کیلوگرم۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان صادر میشود.

وی اضافه کرد: از حدود ۵۵ هزار هکتار زمین کشاورزی و باغی سرپل ذهاب ، ۲ هزار و ۳۰۰ هکتار آن باغ است که سالیانه حدود ۱۴ هزار تن انوع محصولات از آن برداشت می‌شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها