لطفاً کمی صبر کنید...

احداث کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در سنقر و کلیایی

شناسه خبر: 78545 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

فرماندار سنقر و کلیایی گفت: کارخانه تولید رب گوجه فرنگی و مشتقات آن با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تولید روزانه هزار تن محصول در این شهرستان احداث می شود. به گزارش ادوار خبر، غلامرضا مرتضوی در حاشیه بازدید از بررسی جانمایی اجرای این طرح گفت: جواز تاسیس اجرای این طرح صادر شده و زمین […]

فرماندار سنقر و کلیایی گفت: کارخانه تولید رب گوجه فرنگی و مشتقات آن با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تولید روزانه هزار تن محصول در این شهرستان احداث می شود.

به گزارش ادوار خبر، غلامرضا مرتضوی در حاشیه بازدید از بررسی جانمایی اجرای این طرح گفت: جواز تاسیس اجرای این طرح صادر شده و زمین مورد نیاز نیز در منطقه کلیایی در محل روستای «لنجاب» جانمایی شده است.

وی میزان اعتبار در نظر گرفته شده بخش خصوصی جهت اجرای طرح مذکور را بالغ بر ٩٠ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: اشتغالزایی این طرح به صورت مستقیم صد نفر و به صورت غیر مستقیم بالغ بر هزار نفر خواهد بود.

فرماندار سنقر و کلیایی با اشاره به اینکه اجرای این طرح رونق کشاورزی منطقه را به همراه دارد، اظهار داشت: قطعا احداث کارخانه تولید رب گوجه فرنگی زمینه اجرای طرح‌های زنجیره‌ای مورد نیاز از جمله احداث گلخانه جهت تولید نشا و استفاده از ظرفیت بخش کشاورزی منطقه را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها