لطفاً کمی صبر کنید...

اطلاعیه درج اطلاعات ملکی و سکونتی در سامانه ملی املاک و اسکان کشور اعلام شد

شناسه خبر: 78411 سرویس: اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

کلیه سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی مکلفند بر اساس تکلیف مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم مصوب دی ماه ۱۳۹۹، اطلاعات محل سکونت و املاک خود را ظرف مدت ۲ ماه از ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ در سامانه املاک و اسکان کشور درج نمایند. به گزارش ادوار خبر، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بر اساس […]

کلیه سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی مکلفند بر اساس تکلیف مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم مصوب دی ماه ۱۳۹۹، اطلاعات محل سکونت و املاک خود را ظرف مدت ۲ ماه از ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ در سامانه املاک و اسکان کشور درج نمایند.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بر اساس تکلیف مقرر در اصلاحیه ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات های مستقیم مصوب دی ماه ۱۳۹۹، “کلیه سرپرستان خانوارها و مالکین واحدهای مسکونی مکلفند اطلاعات محل سکونت (اقامتگاه) و املاک تحت مالکیت خود را ظرف مدت ۲ ماه از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ در سامانه املاک و اسکان کشور درج نمایند.

بدین منظور سرپرستان خانوار می‌توانند، بر اساس آخرین رقم کد ملی خود (سرپرست خانوار) مطابق با جدول زمان‌بندی ذیل، به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به آدرس https://amlak.mrud.ir مراجعه نمایند.

کلیه سرپرستان خانوار از تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ می‌توانند بدون در نظر گرفتن آخرین رقم کد ملی خود برای درج اطلاعات مذکور به این سامانه مراجعه نمایند.

تبصره- ثبت نام اشخاص حقوقی، اشخاص حقیقی که کمتر از ۱۸ سال سن دارند، اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام خوداظهاری از طریق سامانه در اینترنت و با رایانه شخصی به صورت رایگان برای عموم فراهم است، لیکن درصورت تمایل به استفاده از خدمات دفاتر پیشخوان دولت با هزینه شخصی نیز امکان پذیر است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها