لطفاً کمی صبر کنید...

پیکر اولین شهید ناجا در سال ۱۴۰۰ تشییع شد

شناسه خبر: 78201 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست

امروز دوشنبه مراسم تشییع پیکر «محمدحسین دهقانی» اولین شهید پلیس استان فارس در سال جدید با حضور سرتیپ رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس و سایر مسئولان ارشد نظامی، انتظامی و استانی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد. به گزارش ادوار خبر، نماینده ولی فقیه در استان فارس و تولیت آستان مقدس احمدی و […]

امروز دوشنبه مراسم تشییع پیکر «محمدحسین دهقانی» اولین شهید پلیس استان فارس در سال جدید با حضور سرتیپ رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس و سایر مسئولان ارشد نظامی، انتظامی و استانی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد.

به گزارش ادوار خبر، نماینده ولی فقیه در استان فارس و تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) بر پیکر مطهر این شهید نماز خواند.
محمدحسین دهقانی پلیس افتخاری کلانتری ۱۸ ولیعصر (عج) شهر شیراز دوازدهم فروردین ‌ماه سال جاری در حین گشت‌زنی و تامین امنیت شهر به یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش مشکوک شد که در حین بررسی توسط یک خودرو زیر گرفته شد و پس از سه روز بستری در بیمارستان، بر اثر شدت جراحات وارد شده در روز پانزدهم فروردین ‌ماه به شهادت رسید و اعضای پیکر مطهرش به چند بیمار نیازمند اهدا گردید.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها