لطفاً کمی صبر کنید...

داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستا‌ها در کرمانشاه می توانند غیر حضوری ثبت نام کنند

شناسه خبر: 78174 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستا‌ها از امروز در استان کرمانشاه آغاز شد، گفت: داوطلبان بدون نیاز به مراجعه حضوری  و بصورت به صورت اینترنتی می توانند ثبت‌نام کنند. به گزارش ادوار خبر، دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: کار ثبت نام از داوطلبان از ساعت ۸ […]

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستا‌ها از امروز در استان کرمانشاه آغاز شد، گفت: داوطلبان بدون نیاز به مراجعه حضوری  و بصورت به صورت اینترنتی می توانند ثبت‌نام کنند.

به گزارش ادوار خبر، دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: کار ثبت نام از داوطلبان از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.
 
بالایی افزود: داوطلبان  بدون نیاز به مراجعه حضوری  و بصورت به صورت اینترنتی می توانند ثبت‌نام کنند.
 
وی اعلام کرد: در صورتی که در هزار ۷۵۴ روستای واجد شرایط انتخابات در استان، تعداد نامزد‌ها به حد نصاب برسد در پایان ۵ هزار و ۲۹۶ نفر به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی روستا‌ها در استان انتخاب می‌شوند.
 
به گفته بالایی در پایان انتخابات شورا‌های اسلامی شهر‌ها هم در مجموع ۱۰۹۸ نفر برای رقابت در ۳۴ شهرستان داوطلب شده‌اند.
 
بالایی اظهار داشت: برای زمان تایید صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهر‌ها، هیات‌های اجرایی بررسی صلاحیت‌ها را شروع کرده اند.

بالایی ادامه داد: مقرر شد هیات‌های اجرای نتیجه بررسی را تا بیست و دوم اردیبهشت به هیات نظارت اعلام کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان عنوان کرد:  وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات با تمام قدرت و قوت حامی حق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان خواهد بود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر‌ها کمترین داوطلبان در شهر گودین است که  به ازای هر کرسی یک و نیم نفر با هم رقابت می کنند.
 
بالایی در پایان گفت: بیشتر داوطلبان هم به ترتیب در شهر کرمانشاه به ازاء هر کرسی ۲۰ نفر، در سرپل ذهاب به ازاء هر کرسی ۱۲ و نیم نفر و در اسلام آباد غرب به ازاء هر کسی ۱۱ نفر با هم رقابت می کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها