لطفاً کمی صبر کنید...

راه مردم سیستان‌ و بلوچستان در قضیه سراوان از دشمنان جدا است

شناسه خبر: 78064 سرویس: سیاست

نماینده ولی‌فقیه در سیستان ‌و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مردم بصیر استان با وجود تبلیغات فراوان و گسترده دشمنان در قضیه سراوان اسیر نقشه آنان نشده و راه خود را از بدخواهان نظام اسلامی جدا کردند. به گزارش ادوار خبر، آیت الله مصطفی محامی در نشست مشترک با جمعی از سربازان گمنام امام زمان(عج) ضمن […]

نماینده ولی‌فقیه در سیستان ‌و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مردم بصیر استان با وجود تبلیغات فراوان و گسترده دشمنان در قضیه سراوان اسیر نقشه آنان نشده و راه خود را از بدخواهان نظام اسلامی جدا کردند.

به گزارش ادوار خبر، آیت الله مصطفی محامی در نشست مشترک با جمعی از سربازان گمنام امام زمان(عج) ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، اعیاد شعبانیه و گرامیداشت نام و یاد شهدا از مجاهدت‌های مخلصانه سربازان گمنام امام زمان(عج) تقدیر کرد و اظهار داشت: دامنه فعالیت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در سیستان ‌و بلوچستان با توجه به تنوع کاری، گستردگی سوژه‌ها و پهناور بودن استان بسیار زیاد است.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سال ۹۹ برای نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی توأم با تلاش، مجاهدت و افتخارآفرینی بود و در این راه شهید هم تقدیم نظام و انقلاب اسلامی شد افزود: دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور از هیچ تلاشی دریغ نکرده که در این میان کار شما در حفظ امنیت پایدار در کشور کار بسیار پرافتخاری است.
نماینده ولی فقیه در سیستان‌ و بلوچستان گفت: ممکن است به صورت درست و کامل از زحمات شما قدرشناسی نشود چرا که هم شما و همکارانتان ناشناخته هستید و هم این که تا زمان برقرار بودن نعمت قدر آن دانسته نمی‌شود و باید توجه داشته باشیم که طبق بیان رهبر معظم انقلاب تلاش و مجاهدت‌های شما در دستگاه خداوند متعال گم نخواهد شد.
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه عنوان سربازان گمنام امام زمان(عج) یک مدال افتخار است آن هم به این دلیل که سربازی و گمنامی زمینه را برای انجام کار مخلصانه فراهم می‌کند تصریح کرد: هماهنگی و انجام اقدامات هماهنگ چه در امور اطلاعاتی و چه در سایر مسائل لازم بوده و به عنوان مثال دشمن در اتفاق سراوان بسیار سازمان‌دهی شده عمل کرد اما متاسفانه ما در هماهنگی و خصوصا در اطلاع‌رسانی‌ها ضعیف بودیم.
آیت الله محامی  خاطرنشان کرد: البته این به معنای ندیدن نیمه پر لیوان نیست و باید از تلاش‌ها و زحمات سایر دستگاه‌ها و خصوصا مردم فهیم و بصیر سیستان و بلوچستان تشکر کنیم زیرا با وجود تبلیغات فراوان و گسترده دشمن اسیر نقشه آنان نشده و راه خود را از دشمنان جدا کردند که این بصیرت مردم را باید ارج نهاد.
وی با تاکید بر حفظ سلامت دستگاه‌های اداری به عنوان یکی از وظایف مهم بیان کرد: این مقوله نیازمند دقت در گزینش اولیه از جانب شما و در ادامه پیگیری برای حفظ سلامت دستگاه‌های اداری است.
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با توجه به پروژه‌های عمرانی و بودجه‌های فراوانی که به استان سرازیر می‌شود زمینه‌های لغزش بسیار است و باید به سلامت درون سیستم تحفظ و از ایجاد فساد پیشگیری شود تا فرد در حال انجام کار دچار لغزش نشود.
امام جمعه زاهدان خواستار اطلاع‌رسانی درباره برخوردهای انجام شده با متخلفان شد و خاطرنشان کرد: برای امیدآفرینی در سطح جامعه و همچنین جلوگیری از ایجاد افکار منفی نیاز است تا برخوردهای انجام شده با  این متخلفان اطلاع‌رسانی شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها