لطفاً کمی صبر کنید...

کشفیات سرقت در استان کرمانشاه ۱۵ درصد افزایش داشته است

شناسه خبر: 78036 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در تعطیلات نوروز امسال کشفیات سرقت در استان کرمانشاه ۱۵ درصد افزایش داشته است. به گزارش ادوار خبر، فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح نوروزی پلیس گفت: با اجرای این طرح خوشبختانه شاهد کاهش ۳ درصدی انواع سرقت و در مقابل افزایش ۱۵ درصدی کشفیات در […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در تعطیلات نوروز امسال کشفیات سرقت در استان کرمانشاه ۱۵ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ادوار خبر، فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح نوروزی پلیس گفت: با اجرای این طرح خوشبختانه شاهد کاهش ۳ درصدی انواع سرقت و در مقابل افزایش ۱۵ درصدی کشفیات در این حوزه نسبت به نوروز ۱۳۹۹ بودیم.

سردار علی اکبر جاویدان با بیان اینکه در این مدت هزار و ۳۷۰ فقره سرقت در استان کشف شده افزود: بیشترین کشفیات سرقت با هزار و ۱۵ مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه بوده و شهرستان‌های اسلام آبادغرب با ۹۸ مورد و صحنه با ۶۷ مورد کشفیات در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: با افزایش گشت‌های هدفمند در ایام نوروز شاهد کاهش سرقت در بیشتر حوزه‌ها بودیم از جمله اینکه در این مدت سرقت مغازه ۳۵ درصد، احشام ۱۵ درصد، اماکن خصوصی ۹ درصد و خودرو و موتورسیکلت نیز به ترتیب ۸ و ۶ درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان همچنین با اشاره به کاهش ۵ درصدی سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو، یادآور شد: با این حال شاهد افزایش سرقت منزل و قاپ زنی بودیم که باید با کمک خود مردم زمینه‌ای فراهم کنیم تا در این خصوص هم روندی کاهشی داشته باشیم.

سردار جاویدان همچنین از دستگیری ۶۶۲ سارق در ایام نوروز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این تعداد دستگیری نسبت به نوروز سال گذشته با ۵۰۵ نفر ۳۱ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها