لطفاً کمی صبر کنید...

چمران: بی‌تدبیری در مدیریت شهری موجب تورم بازار مسکن است

شناسه خبر: 78039 سرویس: اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

رئیس سابق شورای شهر تهران عنوان کرد: تورم بازار مسکن ناشی از بی‌تدبیری در مدیریت شهری است و شورای کارآمد و جهادی می‌تواند این معضل را حل کند. به گزارش ادوار خبر، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت، تورم موجود در بازار مسکن را ناشی از بی‌تدبیری مدیریت شهری دانست […]

رئیس سابق شورای شهر تهران عنوان کرد: تورم بازار مسکن ناشی از بی‌تدبیری در مدیریت شهری است و شورای کارآمد و جهادی می‌تواند این معضل را حل کند.

به گزارش ادوار خبر، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت، تورم موجود در بازار مسکن را ناشی از بی‌تدبیری مدیریت شهری دانست و گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، در ۱۲ ماه سال گذشته قیمت متوسط ساختمان در شهر تهران ۳/۸۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.قاعدتاً تورم بالا و افزایش همه قیمت‌ها به افزایش ساختمان نیز می‌انجامد ولی چرا ۸۰ در صد!

چمران اضافه کرد: سیاست‌های عجیب و شکست‌خورده وزارت راه و شهرسازی در متوقف ساختن ساختمان‌سازی و عدم تدبیر یا بی‌تدبیری مدیریت شهری و عدم پایبندی به ترغیب و تسهیل ساخت و ساز مورد نیاز مردم به افزایش لجام‌گسیخته قیمت‌های مسکن کمک کرد و توقف مستمر پروژه‌های عمرانی شهر و ساختمان‌سازی را سبب شد.

چمران گفت: شورای شهر و شهرداری باید با برنامه‌ریزی درست به تسهیل ساختمان‌سازی روی آورند و شورای کارآمد و جهادی می‌تواند این معضل را حل کند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها