لطفاً کمی صبر کنید...

قالیباف: مجلس توانسته است خواسته‌ها و ارادۀ مردم را محقق کند

شناسه خبر: 77980 سرویس: اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

رئیس مجلس گفت: مجلس توانسته است خواسته‌ها و ارادۀ مردم را محقق کند و با استفاده از ظرفیت‌های مغفول‌ ماندۀ قانونی خود، قدرت قوۀ مقننه را احیا کند؛ فارغ از حواشی و جنجال‌ها، مجلس یازدهم آمادۀ برداشتن گام‌های بلندتری است. به گزارش ادوار خبر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در […]

رئیس مجلس گفت: مجلس توانسته است خواسته‌ها و ارادۀ مردم را محقق کند و با استفاده از ظرفیت‌های مغفول‌ ماندۀ قانونی خود، قدرت قوۀ مقننه را احیا کند؛ فارغ از حواشی و جنجال‌ها، مجلس یازدهم آمادۀ برداشتن گام‌های بلندتری است.

به گزارش ادوار خبر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: 

زمانی می‌گفتند مجلس کاره‌ای نیست و نمی‌تواند تغییری ایجاد کند. با فعالیت مجلس یازدهم، هم صنعت هسته‌ای مجدد به راه افتاد و مقدمات رفع تحریم های آمریکا فراهم شد و هم ظرفیت بحران ‌سازی لایحۀ بودجه در حد توان دولت مهار شد. حالا می‌گویند چرا مجلس تصمیمات مهم را بگیرد؟ رفراندوم لازم است.

این بدان معنی است که با لطف خدا، مجلس توانسته است خواسته‌ها و اراده ی مردم را محقق کند و با استفاده از ظرفیت‌های مغفول‌ مانده ی قانونی خود، قدرت قوۀ مقننه را احیا کند. فارغ از حواشی و جنجال‌ها، مجلس یازدهم آماده ی برداشتن گام‌های بلندتری است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها