لطفاً کمی صبر کنید...

سردار پاکپور در بازدید از مرزهای شمال‌غرب: برای برخورد با هر تحرکی علیه مرزها آمادگی کامل را داریم

شناسه خبر: 78028 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان “نیروهای اطلاعاتی و نیروهای نیروی زمینی سپاه تمام اقدامات و حرکات را در مرزهای شمال‌غرب رصد می‌کنند”، تاکید کرد: نیروهای مستقر در مرزها از آمادگی کامل را برای برخورد با هر تحرکی علیه مرزها دارند. به گزارش ادوار خبر، سردار محمد پاکپور در بازدید از مرزهای آذربایجان شرقی، […]

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان “نیروهای اطلاعاتی و نیروهای نیروی زمینی سپاه تمام اقدامات و حرکات را در مرزهای شمال‌غرب رصد می‌کنند”، تاکید کرد: نیروهای مستقر در مرزها از آمادگی کامل را برای برخورد با هر تحرکی علیه مرزها دارند.

به گزارش ادوار خبر، سردار محمد پاکپور در بازدید از مرزهای آذربایجان شرقی، از آمادگی کامل مرزبانان جمهوری اسلامی ایران برای حراست از مرزها و برقراری آرامش و امنیت در جامعه خبر داد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه نیروهای حاضر در مرزها از آمادگی کامل برخوردارند، اظهار داشت: در بازدیدی که از مواضع و نیروهای منطقه شمالغرب و قرارگاه عاشورای نیروی زمینی سپاه داشتیم، بحمدلله نیروها و امکانات در آمادگی کامل و لازم قرار دارند.

وی با بیان اینکه همه نیروها با روحیه و آمادگی بالا در منطقه حضور دارند، تصریح کرد: وضعیت مرزهای منطقه شمالغرب به ویژه آذربایجان شرقی خوب است.

سردار پاکپور با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی و نیروهای نیروی زمینی سپاه، تمام اقدامات و حرکات را در مرزهای شمالغرب رصد می‌کنند، تاکید کرد: نیروهای مستقر در مرزها از آمادگی کامل برای برخورد با هر تحرکی علیه مرزها را دارند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها