لطفاً کمی صبر کنید...

بستری‌های کرونا در کرمانشاه از مرز ۳۰۰ نفر عبور کرد

شناسه خبر: 77993 سرویس:

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: هم اکنون ۳۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند. به گزارش ادوار خبر، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته موردی از فوت بر اثر  ابتلا […]

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: هم اکنون ۳۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گزارش ادوار خبر، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته موردی از فوت بر اثر  ابتلا به کرونا در استان ثبت نشد گفت: آمار جانباختگان کرونا از ابتدای شیوع بیماری تاکنون  همان ۱۵۱۸ نفر باقی ماند.

مهدی محمدی افزود: در شبانه روز گذشته ۹۷ بیمار جدید با علائم کرونا در بیمارستان‌ها بستری و ۵۵ بیمار هم پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

وی آمار کل بستری‌ها را از ابتدای شیوع بیماری تاکنون ۲۹ هزار و ۳۳۴ نفر و ترخیص شده‌ها را ۲۷ هزار و ۵۱۱ نفر عنوان کرد.

محمدی افزود:  از ۳۰۵ بیمار بستری ۲۰۰ نفر در بخش ایزوله، ۸۱ نفر در بخش ویژه (۶ نفر اینتوبه) و ۲۴ نفر هم در بخش عادی بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  اظهار داشت:  شهرستان اسلام آباد غرب با مجموع ۲ هزار و ۴۷۱ بستری و ثلاث باباجانی با ۷۰ بیمار  در این مدت بیشترین و کمترین موارد بستری را به خود اختصاص داده اند

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها