لطفاً کمی صبر کنید...

استاندار کرمانشاه هشدار داد: کرمانشاه در مرز ورود به پیک چهارم

شناسه خبر: 78022 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

استاندار کرمانشاه گفت: تعداد بستری‌های کرونا در بیمارستان‌های استان با یک شیب تند در حال افزایش است، و احتمالا به زودی گرفتار پیک چهارم کرونا می‌شویم. به گزارش ادوار خبر، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با ریاست رئیس جمهور و از طریق ارتباط تصویری با حضور استانداران برگزار شد؛ اظهار داشت: […]

استاندار کرمانشاه گفت: تعداد بستری‌های کرونا در بیمارستان‌های استان با یک شیب تند در حال افزایش است، و احتمالا به زودی گرفتار پیک چهارم کرونا می‌شویم.

به گزارش ادوار خبر، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با ریاست رئیس جمهور و از طریق ارتباط تصویری با حضور استانداران برگزار شد؛ اظهار داشت: در اسفند ماه گذشته بار‌ها هشدار داده شد که ویروس مرگبار انگلیسی در کمین کرمانشاه است، اما متاسفانه در ایام نوروز در بازدیدی که از سطح شهرستان‌های مختلف داشتیم وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی خوب نبود که این امر تبعاتی برای استان به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: در حال حاضر وضعیت استان‌های همجوار در حال قرمز شدن است و احتمالا کرمانشاه نیز درگیر پیک چهارم می‌شود.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: با آغاز پیک چهارم براساس یک نقشه راه که توسط دانشگاه علوم پزشکی تدوین شده است؛ عمل خواهیم کرد تا خسارت‌های اقتصادی کمتری به استان تحمیل شود.

بازوند افزود: هزار و ۵۰۰ تخت برای بستری بیماران کرونایی در استان پیش بینی شده و امیدواریم با همکاری مردم مانع اوج گیری این موج جدید شده و این موج خطرناک را با کمترین میزان خسارت پشت سر بگذاریم.

وی تاکید کرد: محدودیت‌های جدید با جدیت اعمال می‌شوند، زیرا حفظ سلامت مردم اولویت اصلی ما است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها