لطفاً کمی صبر کنید...

‍ ‍ ۱۲فروردین سرآغاز حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش بود

شناسه خبر: 77870 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست، ﯾﺎﺩﺩاﺷﺖ

یادداشت/ رای مردم به جمهوری اسلامی در ۱۲ فروردین قبول حق حاکمیت مردم در تعیین سرنوشت و متکی بودن ارکان مختلف نظام بر رای و انتخاب مردم بود که توانست پایانی باشد بر استیلای اندیشه یکه سالاری و طاغوت و استقرار مردم سالاری مبتنی بر احکام اسلامی. ادوار خبر، ۱۲ فرورین نماد پروازی است که […]

یادداشت/ رای مردم به جمهوری اسلامی در ۱۲ فروردین قبول حق حاکمیت مردم در تعیین سرنوشت و متکی بودن ارکان مختلف نظام بر رای و انتخاب مردم بود که توانست پایانی باشد بر استیلای اندیشه یکه سالاری و طاغوت و استقرار مردم سالاری مبتنی بر احکام اسلامی.


ادوار خبر، ۱۲ فرورین نماد پروازی است که با دو بال مقبولیت و مشروعیت حکومت متکی بر رای مردم استوار است که بتواند اندیشه امت اسلامی را در اداره امور مملکت جاری و ساری نماید.
این روز عزیز فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره شهیدان راه عدالت ، آزادی و معنویت و استقرار نظام جمهوری اسلامی را زنده نگهداریم و همت و تلاش خود را در عمل به قانون و اجرای همه اصول قانون اساسی به ویژه حقوق ملت و حق انتخاب آنان به کار گیریم.
بدون شک حضور گسترده و انتخاب اصلح مردم در ادوار نتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در ۲۸ خرداد مصداق عینی در تحقق اصول مترقی قانون اساسی می باشد که راه را برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی هموار می نماید.
انشالله چنین باد تا توطئه بدخواهان نقش بر آب شود.

جلیل بالایی
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها