لطفاً کمی صبر کنید...

فساد در اداره‌های زیرمجموعه را نمی‌پذیریم

شناسه خبر: 77785 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: ضرورت دارد که گزارش‌های مستند در خصوص مفاسد اداری به سازمان بازرسی ارائه شود. به گزارش ادوار خبر، به نقل از اداره ‌کل روابط‌عمومی قوه قضاییه، در جریان سفر آیت‌الله رئیسی به استان لرستان نمایشگاه مسائل و مشکلات اولویت‌ دار این استان با حضور رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان بازرسی […]

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: ضرورت دارد که گزارش‌های مستند در خصوص مفاسد اداری به سازمان بازرسی ارائه شود.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از اداره ‌کل روابط‌عمومی قوه قضاییه، در جریان سفر آیت‌الله رئیسی به استان لرستان نمایشگاه مسائل و مشکلات اولویت‌ دار این استان با حضور رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان بازرسی کل کشور، استاندار و رئیس کل دادگستری لرستان برگزار شد.

در این نمایشگاه مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و کارخانجات تعطیل‌شده استان لرستان مطرح شد و مقامات استانی نظرات خود را در خصوص راهکارهای رفع این مشکلات بیان کردند.

رئیس قوه قضاییه در این نمایشگاه بر تسریع در رسیدگی قضایی به پرونده‌های واحدهای تولیدی تأکید کرد و از رئیس کل دادگستری لرستان خواست که در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات این واحدهای تولیدی اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با بیان اینکه مفاسد اداری جلوی چشم مردم قرار دارد، افزود: ضرورت دارد که گزارش‌های مستند در خصوص مفاسد اداری به سازمان بازرسی ارائه شود.

رئیس دستگاه قضا هم‌چنین تصریح کرد: هیچ مدیری نباید وجود فساد در اداره زیرمجموعه خود را بپذیرد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها