لطفاً کمی صبر کنید...

تردد بیش از ۴ میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه از ابتدای سال جاری

شناسه خبر: 77779 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تردد بیش از چهار میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از ابتدای سال جاری خبر داد. به گزارش ادوار خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی با اشاره به آمار تردد […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تردد بیش از چهار میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی با اشاره به آمار تردد وسایل نقلیه در روز های ابتدایی سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: در این مدت تردد بیش از چهار میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه ثبت شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته که بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تردد بوده افزایش دو برابری داشته است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تردد بیش از سه میلیون و ۶۰۰ هزار وسیله نقلیه سبک و بیش از ۴۳۰ هزار وسیله نقلیه سنگین در جاده‌های استان کرمانشاه ثبت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: بیشترین تردد در محور بیستون-کرمانشاه با بیش از ۲۴۱ هزار تردد بوده است.

کرمی ادامه داد: کمترین تردد مربوط به محور گیلانغرب-سومار با بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ تردد بوده است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها