لطفاً کمی صبر کنید...

اوج گیری کرونای انگلیسی در کرمانشاه

شناسه خبر: 77597 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

استاندار کرمانشاه اعلام کرد: تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در استان کرمانشاه رو به افزایش است. به گزارش ادوار خبر، هوشنگ بازوند در حاشیه اولین نشست ستاد ملی کرونا در سال جدید گفت: بر اساس نمودار‌های ارائه شده وضعیت کرمانشاه چندان مناسب نیست و آمار مبتلایان به ویروس انگلیسی با شیب بالایی در حال افزایش […]

استاندار کرمانشاه اعلام کرد: تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در استان کرمانشاه رو به افزایش است.

به گزارش ادوار خبر، هوشنگ بازوند در حاشیه اولین نشست ستاد ملی کرونا در سال جدید گفت: بر اساس نمودار‌های ارائه شده وضعیت کرمانشاه چندان مناسب نیست و آمار مبتلایان به ویروس انگلیسی با شیب بالایی در حال افزایش است.
 
وی با اشاره به اینکه شهرستان اسلام آباد غرب در وضعیت  قرمز و گیلانغرب نیز در وضعیت نارنجی قرار گرفتند خاطر نشان کرد: تداوم این وضعیت بسیار نگران کننده است.

بازوند اظهار داشت: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که متاسفانه کمتر از ۵۰ درصد مردم استان شیوه نامه های بهداشتی رعایت می‌کنند که  این وضعیت هشدار دهنده نشانگر این است که کرمانشاه در آستانه یک پیک بسیار خطرناک است که باید برای کنترل آن تصمیمات اساسی اتخاذ شود.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: فردا در نشست ستاد استانی کرونا برای اعمال ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های جدید برای مقابله با این ویروس مرگبار تصمیم گیری می‌ شود.
 
وی از مردم خواست نسبت به خطرات ویروس مرگبار انگلیسی بی تفاوت نباشند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها