لطفاً کمی صبر کنید...

دام های مُردار در یک واحد کشتار غیر مجاز در کرمانشاه کشف شد

شناسه خبر: 77508 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: ۹ راس دام مُردار و بیمار در یک واحد کشتار غیر مجاز در شهر کرمانشاه کشف و امحاء شد. به گزارش ادوار خبر، دکتر تورج کرمیان گفت: بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر جابه جایی مشکوک دام در یک گاراژ واقع در منطقه شریعتی کرمانشاه، با حضور به […]

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: ۹ راس دام مُردار و بیمار در یک واحد کشتار غیر مجاز در شهر کرمانشاه کشف و امحاء شد.

به گزارش ادوار خبر، دکتر تورج کرمیان گفت: بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر جابه جایی مشکوک دام در یک گاراژ واقع در منطقه شریعتی کرمانشاه، با حضور به موقع نیروی انتظامی مشخص شد که افرادی سودجو در این محل اقدام به کشتار غیرمجاز دام‌های بیمار و مردار و عرضه آن در سطح شهر می‌کنند.

وی افزود: با صدور حکم قضایی و همکاری ماموران نیروی انتظامی تعداد ۹ لاشه دام بیمار در این مکان کشف و به طریق کاملا بهداشتی امحاء شد و در این خصوص یک نفر نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

کرمیان اظهار داشت: از همشهریان درخواست داریم گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تحت نظارت دامپزشکی خریداری و از خرید گوشت چرخ شده آماده جدا خودداری کنند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه انتقاد، گزارش و شکایت خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۲ و پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها