لطفاً کمی صبر کنید...

فرد کلاهبردار ۱۰۰ میلیارد ریالی دستگیر شد

شناسه خبر: 77456 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه و دستگیری فرد کلاهبردار خبر داد. به گزارش ادوار خبر، سردار جمال سلمانی در تشریح این خبر گفت: پس از ارجاء چند پرونده به کلانتری‌های کرمانشاه در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان خرید و فروش خودرو، رسیدگی به موضوع در دستور کار […]

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه و دستگیری فرد کلاهبردار خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، سردار جمال سلمانی در تشریح این خبر گفت: پس از ارجاء چند پرونده به کلانتری‌های کرمانشاه در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان خرید و فروش خودرو، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد جوانی ۳۰ ساله ضمن برقراری ارتباط با آشنایان و سوء استفاده از اعتماد آن‌ها به بهانه اینکه قادر است به صورت اقساطی و بوسیله چک برای آن‌ها خودرو تهیه و سپس با قیمتی بیشتر آن را در بازار بفروش برساند، اقدام به کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه متهم با همین روش از ۱۹ نفر مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری و اخاذی کرده بود، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری وی آغاز کردند.

سردار سلمانی خاطرنشان کرد: کارآگاهان با رصد اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با اشاره به اعتراف متهم دستگیر شده به کلاهبرداری میلیاردی به بهانه خرید و فروش خودرو، از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی متهم به دستگاه قضائی خبر داد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها