لطفاً کمی صبر کنید...

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از مرزداران تیپ ۱۷۷ مستقر در نوار مرزی افغانستان بازدید کرد

شناسه خبر: 77390 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست

روز پنج شنبه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان زیرکوه، با مرزداران تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی مستقر در نوار مرزی افغانستان در شرق کشور دیدار کرد. به گزارش ادوار خبر، حجت الاسلام عباس محمدحسنی در این دیدار نوروزی اظهار داشت: دشمن ما را آزموده است و هرگز حتی فکر […]

روز پنج شنبه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان زیرکوه، با مرزداران تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی مستقر در نوار مرزی افغانستان در شرق کشور دیدار کرد.

به گزارش ادوار خبر، حجت الاسلام عباس محمدحسنی در این دیدار نوروزی اظهار داشت: دشمن ما را آزموده است و هرگز حتی فکر تجاوز به مرزهای ما را هم نخواهد کرد چون می داند که اگر تجاوز داشته باشد پاسخ کوبنده تری دریافت خواهد کرد و اگر این ‌چنین اتفاقی بیفتد، آن روز، روز آخر آنها خواهد بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما هر زمان که لازم باشد روی ارتش تروریستی آمریکا را در منطقه کم کنیم کم خواهیم کرد.

محمدحسنی بیان داشت: مردم مطمئن باشند ارتش جمهوری اسلامی ایران با همه ظرفیت خود برای تامین مرزها تلاش می‌کند.

امام جمعه شهرستان زیرکوه هم در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسنی نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:علی‌‌رغم تمام فراز و نشیب‌هایی که درسال گذشته داشتیم الحمدالله نیروهای مسلح ما ارتش و سپاه در رزمایش های متعدد خوش درخشیدند.

حجت الاسلام مرتضایی نیا  بیان کرد: در شهرستان زیرکوه اتحادی مثال‌زدنی بین نیروهای مسلح وجود دارد که نتیجه این هم افزایی امنیت پایداری است که بر مرزهای شرقی کشور حکم فرماست.

وی گفت: امروز ارتش انقلابی ما خوب می‌بیند خوب رصد می‌کند و خوب هم تبیین می‌کند که این ویژگی برجسته ارتش ولایی ماست.

امام جمعه شهرستان زیرکوه بیان کرد: از زمانی که تیپ ۱۷۷ در این منطقه مستقر شده و با مردم این منطقه در ارتباط است دیدگاه مردم  نسبت به ارتش خیلی مثبت شده است.

 وی خاطرنشان کرد: امروز ارتش مردم یار و مردم دوست است خدمات بسیار ارزنده ارتش در مبارزه با ویروس کرونا،طرح های محرومیت زدایی و کمک‌های مومنانه برکسی پوشیده نیست.

در پایان از طرف امام جمعه زیرکوه از زحمات امیر سرتیپ دوم مرادی فرمانده تیپ ۱۷۷ ارتش، حجت الاسلام غلامی رئیس عقیدتی سیاسی و سرهنگ دوم جعفری فرمانده حفاظت اطلاعات تیپ ۱۷۷ ارتش با اهدای لوح تقدیرقدردانی شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها