لطفاً کمی صبر کنید...

۳۰۰ کانکس هدیه سپاه به مردم زلزله‌زده سی‌سخت

شناسه خبر: 76946 سرویس: اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرستاده ویژه مقام معظم رهبری در سی‌سخت هستم، و ۳۰۰ کانکس سپاه در راه سی‌سخت است. به گزارش ادوار خبر، سردار حسین سلامی در جمع مردم زلزله‌زده سی‌سخت با بیان اینکه توفیقی حاصل شد تا در جمع مردم نجیب، شریف و مومن شهرستان دنا، شهر سی‌‌سخت باشم، گفت: […]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرستاده ویژه مقام معظم رهبری در سی‌سخت هستم، و ۳۰۰ کانکس سپاه در راه سی‌سخت است.

به گزارش ادوار خبر، سردار حسین سلامی در جمع مردم زلزله‌زده سی‌سخت با بیان اینکه توفیقی حاصل شد تا در جمع مردم نجیب، شریف و مومن شهرستان دنا، شهر سی‌‌سخت باشم، گفت: مردم سی‌سخت شب‌ها و روزهای سختی را طی یک ماه گذشته سپری کردند .

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: من فرستاده رهبر معظم انقلاب و سفیر ایشان به سوی این مردم عزیز هستم، دغدغه ایشان سرپناه مردم است.پیغام فرمودند برای نجات مردم و برای تامین سرپناه آنان تلاش و همه نیروی خود را به کار بگیرید.

سردار سلامی با تبریک اعیاد شعبانیه خطاب به مردم سی‌سخت گفت: تا آخر در کنار شما هستیم حتی اگر دست‌هایمان قطع شود،مطمئن باشید شما را تنها نمی‌گذاریم این را از ابوالفضل(ع) آموخته‌ایم.

وی با تبریک میلاد امام حسین(ع) افزود: اولین نکته اینکه بسیار خوشحال و مسرور و شادمانم که همدلی و احساس و عاطفه عمیق همه مسئولان استان و همکاران آنها موجب شد در این ماجرای سخت به خوبی عمل کنند، از آیت‌الله حسینی که تکیه‌گاه مردم این استان هستند و پشتوانه قدرتمند و اصلی برای حرکت درآوردن روحیه‌ها  جهت رفع مسائل مردم است از امام جمعه سی‌سخت که در کنار مردم بوده و ما را برای ادامه کمک‌رسانی تشویق می‌کردند تشکر می‌کنم.

سردار سلامی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها دست به دست  خرابه‌های سی‌سخت را خواهیم ساخت خطاب به مردم گفت: نگران چیزی نباشید البته ابتدای هر مشکل، مصیبت و حادثه‌ای سختی‌هایی وجود دارد درک می‌کنیم ما هم‌ نگران هستیم و با شما عزیزان همدردیم، ان‌شاالله سال ۱۴۰۰ سال تحقق وعده‌هایی است که می‌دهیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه  می‌مانیم و آوارهای سی‌سخت را برمی‌داریم، افزود: استان‌های دیگر را به کمک می‌آوریم با کمک  قرارگاه و بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، نهادها و دستگاه‌ها، استانداری و فرمانداری، خیرین و همه دستگاه‌ها سی‌سخت را با هم خواهیم ساخت.

سردار سلامی ادامه داد: وقتی دست‌ها در دست هم باشد کارها سبک می‌شود و راحت وزنه‌های سنگین را بلند می‌کنیم. در اولین قدمی که به امر رهبرمان برداشتیم حدود ۳۰۰ دستگاه کانکس به مردم سی‌سخت تقدیم کردیم که در راه هستند و امیدواریم فردا به سی‌سخت برسند و بتوانیم تعدادی خانواده‌ها را در آنها اسکان دهیم البته کم و ناقابل است، هدیه دیگری را به بخشی از خانواده‌ها تقدیم می‌کنیم، می‌دانیم این کمک‌ها مُسکن هستند باید فکر اساسی کنیم همان عبارتی که حضرت آقا در فرمانی که به من دادند سرپناه. و سرپناه برای این عزیزان آماده شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به مردم زلزله‌زده سی‌سخت با بیان اینکه این امکانات و خود ما متعلق به شما هستیم، عنوان کرد:

لباسی که بر تن ما است را خود شما به من هدیه کرده‌اید، کفش پای من متعلق به مردم است این دستگاه‌ها و هزینه‌ها همه متعلق به شما است منتی نیست ما فقط وظیفه داریم خادمانه و خالصانه خدمت کنیم.

سردار سلامی بیان کرد: برادران ما برای ساخت سی‌سخت مصمم  هستند، ان‌شاالله امروز کلنگ یک بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی در یاسوج را به زمین می‌زنیم‌ به سرعت می‌سازیم و به مردم هدیه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم خداوند توفیق خدمت به مردم را بیش از پیش به ما دهد، سال جدید را به همه خانواده‌ها و مردم سی‌سخت  تبریک گفت و افزود: از همه کسانی که برای جمع‌‌آوری کمک‌های مومنانه تلاش کردند خصوصا بسیج سازندگی تشکر می‌کنم.

منبع:فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها