لطفاً کمی صبر کنید...

توقیف خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال

شناسه خبر: 76848 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه اعلام کرد: خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف می‌شوند. به گزارش ادوار خبر، سرهنگ فضل‌الله شیری گفت: در مراسم چهارشنبه آخر سال بعضا دیده می‌شود برخی از افراد از داخل خودروی خود اقدام به پرتاب ترقه و مواد محترقه خطرناک در معابر عمومی می‌کنند که […]

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه اعلام کرد: خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف می‌شوند.

به گزارش ادوار خبر، سرهنگ فضل‌الله شیری گفت: در مراسم چهارشنبه آخر سال بعضا دیده می‌شود برخی از افراد از داخل خودروی خود اقدام به پرتاب ترقه و مواد محترقه خطرناک در معابر عمومی می‌کنند که این اقدام منجر به ترس و وحشت مردم می‌شود.

وی افزود: این افراد توسط نیرو‌های پلیس شناسایی و به مراجع انتظامی و قضائی معرفی می‌شوند، ضمن اینکه خودروی آن‌ها نیز توقیف و تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ نگهداری می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با وسایل نقلیه‌ای که با دور دور کردن و حرکات خطر آفرین و خلاف مقررات، آسایش و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته و باعث تضییع حقوق شهروندان، ترافیک و راهبندان می‌شوند، نیز قاطعانه برخورد می‌شود.

سرهنگ شیری اظهار داشت: علاوه بر دوربین‌های نظارتی پلیس، مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی نیز همزمان با آیین چهارشنبه آخر سال در تمامی معابر اصلی، بزرگراهی و محلی به منظور ایجاد نظم و تسهیل در رفت و آمد حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها