لطفاً کمی صبر کنید...

نوروز ۱۴۰۰ به کرمانشاه سفر نکنید

شناسه خبر: 76723 سرویس:

استاندار کرمانشاه با اشاره به خطر شیوع کرونای مرگبار انگلیسی در کشور تاکید کرد: هموطنان به خاطر حفظ سلامت خود و خانواده شان امسال به کرمانشاه سفر نکنند. به گزارش ادوار خبر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا به ریاست رئیس جمهور و رئیس جمهور و به صورت ارتباط زنده تصویری […]

استاندار کرمانشاه با اشاره به خطر شیوع کرونای مرگبار انگلیسی در کشور تاکید کرد: هموطنان به خاطر حفظ سلامت خود و خانواده شان امسال به کرمانشاه سفر نکنند.

به گزارش ادوار خبر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا به ریاست رئیس جمهور و رئیس جمهور و به صورت ارتباط زنده تصویری با ستاد‌های استانی برگزار شد؛ اظهار داشت: در شرایط فعلی وضعیت ۷ شهرستان استان کرمانشاه زرد و ۷ شهرستان نیز در وضعیت آبی قرار دارند. 

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: وضعیت شیوع کرونا در خوزستان سیر کاملا صعودی دارد و در استان ایلام نیز آمار‌ها به تدریج در حال افزایش است و خطر بزرگی در کمین سلامتی مردم است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر منع تردد به استان کرمانشاه وجود ندارد، افزود: با وجود این اگر پروتکل‌ها رعایت نشود حتما گرفتار موج چهارم کرونا که بسیار مرگبارتر است، خواهیم شد.

بازوند با اشاره به خطر شیوع کرونای مرگبار انگلیسی در کشور اظهار داشت: از مسافران عزیز خواهش می‌کنیم به خاطر حفظ سلامت خانواده خود و هموطنان امسال به کرمانشاه نیایند، همچنین از خانواده‌هایی که اقوام و فرزندان آن‌ها در خارج از استان هستند نیز خواهش می‌کنیم از طریق فضای مجازی جویای احوال بستگان شوند، زیرا ممکن است فرد ناقلی در میان این افراد باشد و سلامت بقیه را با خطر جدی روبرو کند.

وی همچنین در مورد ممنوعیت تردد‌های مسافری در مرز‌ها گفت: تردد‌های مسافری از ۵ مرز رسمی استان ممنوع است و تردد کامیون‌های حمل بار نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط قرنطینه انجام می‌شود و اگر تست کرونای راننده‌ای مثبت باشد، اجازه ورود به پایانه را نخواهد داشت.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها