لطفاً کمی صبر کنید...

۴۵ هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در کرمانشاه کشف شد

شناسه خبر: 76672 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: ۴۵ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهر کرمانشاه کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد. به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس کرمانشاه مبنی بر اینکه شخصی در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر اقدام به ساخت مواد محترقه دست […]

فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: ۴۵ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهر کرمانشاه کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس کرمانشاه مبنی بر اینکه شخصی در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر اقدام به ساخت مواد محترقه دست ساز و غیرمجاز می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل تولید مواد محترقه غیرمجاز در یک انباری شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از این مکان ۴۵ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز و دست ساز کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، خاطرنشان کرد: از ابتدای اسفند تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در استان کرمانشاه کشف شده است.

سردار جاویدان همچنین به خانواده‌ها توصیه کرد با نزدیک شدن به چهارشنبه پایانی سال بیش از گذشته مراقب فرزندانشان باشند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها