لطفاً کمی صبر کنید...

۶۵ درصد از کرمانشاهیان در طرح شهید سلیمانی غربالگری شدند

شناسه خبر: 76513 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون بیش از ۶۵ درصد از جمعیت استان در طرح شهید سلیمانی غربالگری شده اند. به گزارش ادوار خبر، دکتر منصوری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه عنوان کرد: یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت استان کرمانشاه در طرح شهید سلیمانی غربالگری شده اند […]

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون بیش از ۶۵ درصد از جمعیت استان در طرح شهید سلیمانی غربالگری شده اند.

به گزارش ادوار خبر، دکتر منصوری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه عنوان کرد: یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت استان کرمانشاه در طرح شهید سلیمانی غربالگری شده اند که بیش از  ۶۵ درصد جمعیت استان را شامل می شود. وی گفت: تاکنون تمامی مردم شهرستان‌های قصرشیرین، ثلاث باباجانی و دالاهو در طرح شهید سلیمانی علیه کرونا غربالگری شده‌اند.

منصوری با بیان اینکه اجرای طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا نقش مهم و اثرگذار‌ی دارد افزود: با اقدامات انجام شده و  تلاش کادر درمان و همراهی مردم استان  در رعایت شیوه نامه‌های  بهداشتی، هم اکنون تعداد قربانی‌های قطعی ناشی از کرونا در استان که به ۲۴ مرگ در روز رسیده بود، به روزی یک یا  دو مورد فوت کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه  با اجرای این طرح ، یک عزم عمومی در استان برای کنترل بیماری به وجود آمد افزود: همه ادارات از هلال احمر، کمیته امداد و بهزیستی تا خیرین و سازمان نظام پزشکی  پای کار آمدند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت:هفت هزار بسیجی در استان کرمانشاه از زمان آغاز در اجرای طرح شهید سلیمانی مشارکت داشته اند.

منصوری افزود: با توجه به شیوع موج جهش یافته بیماری موسوم به کرونای انگلیسی و درگیری شدید برخی استان‌های مجاور همچون خوزستان، از مردم  انتظار می‌رود  از تردد به استان‌های دیگر صرف نظر کرده و ترجیحا سعی کنند مهمان‌پذیر هم نباشند

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها