لطفاً کمی صبر کنید...

سید حسن نصرالله از رهبر معظم انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد

شناسه خبر: 76458 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

دبیرکل «جنبش حزب الله لبنان» در پیامی به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران از ایشان بابت ابراز همدردی و تسلیت درگذشت «شیخ احمد الزین» روحانی برجسته لبنانی تقدیر و تشکر کرد. به گزارش ادوار خبر، به نقل از شبکه «المنار»، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به حضرت آیت الله «سید علی […]

دبیرکل «جنبش حزب الله لبنان» در پیامی به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران از ایشان بابت ابراز همدردی و تسلیت درگذشت «شیخ احمد الزین» روحانی برجسته لبنانی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از شبکه «المنار»، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به حضرت آیت الله «سید علی خامنه‌ای» از ایشان بابت پیام تسلیت به مناسبت رحلت شیخ احمد الزین رئیس «هیئت امنای تجمع علمای مسلمان لبنان» تقدیر و تشکر کرد.

در متن پیام سید حسن نصرالله خطاب به مقام معظم رهبری آمده است: از تسلیت و همدردی پدرانه شما در پی درگذشت شیخ احمد الزین تشکر می‌کنیم.

نصرالله در ادامه پیام خود افزود: با شما عهد می‌کنیم که راه مرحوم شیخ الزین را ادامه دهیم و کار مستمر را به منظور رسیدن به اهداف و آرمان‌هایی که همیشه به آنها ایمان داشته و برای آنها تلاش می‌کردیم، ادامه دهیم.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی هفته گذشته در پیامی به سید حسن نصرالله، درگذشت عالم مجاهد قاضی شیخ احمد الزین رئیس هیئت امنای تجمع علمای مسلمان در لبنان را تسلیت گفتند.

شیخ احمد الزین یکی از علمای برجسته اهل سنت لبنان و قاضی سابق شرعی در شهر صیدا و رئیس هیات امنای جمعیت علمای مسلمان لبنان بود که هفته گذشته به دیار باقی شتافت.

شیخ احمد الزین با مواضع ضد صهیونیستی در منطقه شناخته می‌شد و مقاومت را تنها راه آزادی قدس می‌دانست و در مسیر مبارزات خود از سوی رژیم صهیونیستی بارها هدف ترور و آزار و اذیت قرار گرفته بود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها