لطفاً کمی صبر کنید...

گسترش فضای سبز نشاط و سلامتی را برای جامعه به ارمغان می آورد

شناسه خبر: 76434 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ۱۵ اسفند روز درختکاری فرصت خوبی برای توجه به طبیعت و گسترش فضای سبز است و توجه به این موضوع نشاط و سلامتی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد. به گزارش ادوار خبر، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و […]

آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ۱۵ اسفند روز درختکاری فرصت خوبی برای توجه به طبیعت و گسترش فضای سبز است و توجه به این موضوع نشاط و سلامتی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

به گزارش ادوار خبر، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاهدر خطبه‌های نماز جمعه ی ظهر امروز، نشر مفاهیم اسلامی و عملی کردن آن را در حل بسیاری از مشکلات امروز جامعه دانست و گفت: با توجه به سفارش مقام معظم رهبری برای توجه بیشتر به معیشت اقشار مختلف مردم تکیه بر توان داخلی همواره مورد تاکید معظم له بوده است.

آیت الله علما عنوان کرد: در پویش مواسات، با همدلی و همراهی نهاد‌ های انقلابی و مردم صحنه‌های زیبایی از فداکاری و مهربانی به نمایش درآمد.

امام جمعه‌ی کرمانشاه، با عنوان اینکه ۱۵ اسفند روز درختکاری فرصت خوبی برای توجه به طبیعت و گسترش فضای سبز است، ادامه داد: توجه به این موضوع نشاط و سلامتی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

امام جمعه‌ی کرمانشاه اشاره ای به مناسبت‌های پیش رو در آخرین ماه سال، داشت و افزود: ضمن گرامیداشت ۱۸ اسفند سالروز تشکیل کانون‌های فرهنگی مساجد، نقش این کانون‌ها را در تشویق مردم و جوانان برای بهره مندی از ظرفیت بی نظیر مساجد مهم است.

آیت الله علما گفت: وجود این کانون‌ها می‌تواند فضای مناسبی برای تربیت دینی، آموزش‌های علمی و فعالیت‌های فرهنگی جوانان فراهم کند.

حجت الاسلام عسگری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه‌ی امروز هم با اشاره به ۲۲ اسفند و گرامیداشت روز شهید گفت: حدود ۴ هزار اثر ماندگار حوزه‌ی ایثار و شهادت در فضای مجازی و سامانه‌ی نوید شاهد منتشر شده است.

وی گفت: بیش از ۳۲ هزار کرمانشاهی از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برخوردارند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها