لطفاً کمی صبر کنید...

طرح ملی کتابخانه گردی در کرمانشاه اجرا می شود

شناسه خبر: 76401 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از اجرای طرح ملی کتابخانه گردی از روز شنبه (۱۶ اسفند ماه) در کرمانشاه خبرداد. به گزارش ادوار خبر، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این طرح به مناسبت ۱۷ اسفند ، سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود افزود: آشنایی بیشتر مردم و مدیران اجرایی و […]

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از اجرای طرح ملی کتابخانه گردی از روز شنبه (۱۶ اسفند ماه) در کرمانشاه خبرداد.

به گزارش ادوار خبر، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این طرح به مناسبت ۱۷ اسفند ، سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود افزود: آشنایی بیشتر مردم و مدیران اجرایی و فرهنگی استان با کتابخانه‌های عمومی و فعالیت آن‌ها از اهداف اجرای این طرح است.

حسنی خونسار با بیان اینکه طرح کتابخانه گردی در سه روز از ۱۶ تا ۱۸ اسفند ماه در سراسر استان برگزار می‌شود گفت: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، طبق بخشنامه‌های نهاد، فعالیت کتابخانه گردی در شهر‌های نارنجی و قرمز ممنوع و در شهر‌های آبی و زرد با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: این طرح در کتابخانه‌های تازه تاسیس و بازگشایی شده و کتابخانه‌های شاخص هر شهرستان اجرا می شود.

وی گفت: اهدای عضویت رایگان به بازدیدکنندگان کتابخانه، بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب به مدت یک هفته با شرط بازگرداندن اصل کتاب، اجرای طرح کتاب یاری، کاشت نهال در کتابخانه‌های عمومی در صورت امکان به نام و پلاک شهدا، نویسندگان، بزرگان و شاعران توسط کتابداران و اعضا و مسئولین، اجرای پویش #کتابخانه_من در فضای مجازی ویژه کتابداران از جمله‌ی این برنامه هاست.

مدیرکل کتابخانه های استان افزود: همه‌ی کتابداران با ساخت کلیپ از معرفی کتابخانه محل خدمت خود می‌توانند در این پویش شرکت کنند و کلیپ کتابخانه خود را در سایت samakpl.ir بارگذاری کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها