لطفاً کمی صبر کنید...

توئیتر عابدینی: بی فایده بودن اتهام زنی آمریکا و اسرائیل به ایران برای فرار از انتقام ملت‌ ها

شناسه خبر: 76410 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

کارشناس مسائل بین الملل درباره حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق توئیتی را منتشر کرد. به گزارش ادوار خبر، حمله موشکی ایران به نیرو‌های آمریکایی پایگاه عین الاسد در عراق با عنوان رسمی عملیات شهید سلیمانی یک عملیات نظامی بود که در ۱۸ دی ۱۳۹۸ رخ داد. نیروی هوافضای سپاه پاسداران […]

کارشناس مسائل بین الملل درباره حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق توئیتی را منتشر کرد.

به گزارش ادوار خبر، حمله موشکی ایران به نیرو‌های آمریکایی پایگاه عین الاسد در عراق با عنوان رسمی عملیات شهید سلیمانی یک عملیات نظامی بود که در ۱۸ دی ۱۳۹۸ رخ داد.

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پرتاب موشک‌ ذوالفقار از کرمانشاه، پایگاه عین‌الاسد در استان الانبار عراق و پایگاهی در اربیل را که محل استقرار نیرو‌های آمریکایی بودند، مورد هدف قرار داد؛ این حمله موشکی پاسخ کوچکی به ترور آمریکا در فرودگاه بغداد بود که منجر به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش شد.

حالا مدتی می‌شود که نام «عین الاسد» بر سر زبان‌ها افتاده است و گویا طرف آمریکایی نمی‌خواهد باور کند که پایگاهشان در عین الاسد به عین الجسد تبدیل شده است، به همین منظور حسن عابدینی کارشناس مسائل بین الملل در حساب کاربری توئیتر خود مطلبی را منتشر کرد که عابدینی نوشت:

“پایگاه آمریکا، سعودی و دیگر شروران اگر هدف قرار گیرد تکه آهنی نمایش می‌دهند که رویش نوشته ساخت ایران.

اگر ایران بزند مسئولیت می‌پذیرد.

قصد پنهانکاری باشد عقلا سند به‌جا نمی‌گذارد.

آمریکا و اسرائیل عامل جنایت‌های منطقه‌اند پس اتهام زنی برای فرار از انتقام ملت‌ها بی فایده است”

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها