لطفاً کمی صبر کنید...

تجلیل بسیج دانش آموزی اسلام آبادغرب از خانواده شهید پرویزی

شناسه خبر: 76407 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

بسیج دانش آموزی سپاه اسلام آبادغرب از یک خانواده معزز با ۶ شهید در این شهرستان تجلیل بعمل آورد. به گزارش ادوار خبر، به نقل از بازی دراز، فرماندهی و اعضای شورای حوزه شهید فهمیده (دانش آموزی) اسلام آبادغرب در معیت سرهنگ محمد شریفی از ناحیه مقاومت بسیج اسلام آبادغرب، شهرام رضایی معاونت تعاون بنیاد […]

بسیج دانش آموزی سپاه اسلام آبادغرب از یک خانواده معزز با ۶ شهید در این شهرستان تجلیل بعمل آورد.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از بازی دراز، فرماندهی و اعضای شورای حوزه شهید فهمیده (دانش آموزی) اسلام آبادغرب در معیت سرهنگ محمد شریفی از ناحیه مقاومت بسیج اسلام آبادغرب، شهرام رضایی معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، محمدی نسب از مددکاری بنیاد شهید شهرستان با خانواده شهیده دانش آموز فرحناز پرویزی دیدار کردند.

سرهنگ پاسدار محمد شریفی در این دیدار با اشاره به لزوم گسترش راه و سیره ی شهدا، شهید سلیمانی را الگویی بی نظیر برای نسل جوان معرفی نمود.

وی افزود: هرچه داریم از شهداست و امنیت و آرامش امروز کشور مدیون خون شهداست و زنده نگهداشتن یاد شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولین است.

شهرام رضایی معاونت تعاون بنیاد شهید اسلام آبادغرب با معرفی خانواده پرویزی گفت: این خانواده معظم و معزز، شش شهید را به انقلاب اسلامی تقدیم نموده اند.

وی به رشادت های جوانان اسلام آباد غرب در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند.

در خاتمه این دیدار از طرف حوزه شهید فهمیده از خانواده این شهید تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها