لطفاً کمی صبر کنید...

استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش برای مصرف بهینه‌ی آب

شناسه خبر: 76398 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

مدیر کل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه عنوان کرد: از تمام ظرفیت‌های آموزش و پرورش برای ارج نهادن به آب این نعمت الهی استفاده می کنیم. به گزارش ادوار خبر، در راستای برگزاری دوازدهمین جشنواره نخستین واژه (آب)، تفاهم نامه‌ای بین مدیران کل شرکت آب و فاضلاب و آموزش و پرورش استان امضا شد. […]

مدیر کل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه عنوان کرد: از تمام ظرفیت‌های آموزش و پرورش برای ارج نهادن به آب این نعمت الهی استفاده می کنیم.

به گزارش ادوار خبر، در راستای برگزاری دوازدهمین جشنواره نخستین واژه (آب)، تفاهم نامه‌ای بین مدیران کل شرکت آب و فاضلاب و آموزش و پرورش استان امضا شد.

مدیر کل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه امضای این تفاهم نامه را در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان مهم ارزیابی کرد.

کاکاوند جامعه‌ی فرهنگیان را فرهنگ یار، والدین را حامیان، و دانش آموزان را همیاران آب نامید و گفت: از تمام ظرفیت‌های آموزش و پرورش برای ارج نهادن به این نعمت الهی استفاده کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز به ظرفیت خوب شبکه دانش آموزی شاد و حضور ۹۳ درصدی دانش آموزان در این شبکه اشاره کرد و گفت: سال گذشته ۶۰ مدرسه با مشارکت ۲۰ هزار دانش آموز در نواحی سه گانه آموزش و پرورش و در شهرستان‌های کنگاور ، اسلام آباد غرب و روانسر در این طرح به صورت آزمایشی حاضر شدند که به دنبال آن کاهش مصرف آب را تجربه کردیم.

یزدان پناه افزود: امسال ۳۲ هزار و ۸۴۶ دانش آموز در شبکه شاد عضو کانال همیاران آب می‌شوند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها