لطفاً کمی صبر کنید...

آمار کرونا ایران ۱۲ اسفند؛ ۸۶ فوتی و ۸۴۹۵ ابتلای جدید

شناسه خبر: 76382 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد. سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۱۲ اسفندماه_ اظهار کرد: در این […]

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد.

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۱۲ اسفندماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۸ هزار و ۴۹۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۶۴۸ هزار و ۱۷۴ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۴۰۶ هزار و ۸۴۵ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۸۶ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۶۰ هزار و ۲۶۷ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۷۸۴ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و ۳ هزار و ۷۳۸ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

منبع: ایمنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها