لطفاً کمی صبر کنید...

۴۰ هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در کرمانشاه کشف شد

شناسه خبر: 76307 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی ۴۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهر کرمانشاه کشف و ضبط شد. به گزارش ادوار خبر، سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مبنی بر توزیع گسترده مواد محترقه غیر مجاز توسط یک […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی ۴۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهر کرمانشاه کشف و ضبط شد.

به گزارش ادوار خبر، سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مبنی بر توزیع گسترده مواد محترقه غیر مجاز توسط یک دستگاه وانت در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سردار جاویدان افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی صاحب این خودرو شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را در شهرک دولت آباد کرمانشاه دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از وانت توقیفی، ۴۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک کشف و ضبط شد که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان همچنین از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی و انتقال خودروی توقیفی به پارکینگ خبر داد.

سردار جاویدان با یادآوری قطع انگشتان دست یک نوجوان ۱۴ ساله در جوانرود به خاطر ساخت مواد منفجره دست ساز که اخیرا اتفاق افتاده، از خانواده‌ها خواست با توجه به در پیش بودن چهارشنبه پایان سال بیش‌تر از کودکان و نوجوانان خود در خصوص استفاده از مواد محترقه مراقبت کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها