لطفاً کمی صبر کنید...

عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴ واحدی مسکن ملی در کرمانشاه آغاز شد

شناسه خبر: 76304 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

روز چهارشنبه (۶ اسفند ماه) عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴ واحدی مسکن اقدام ملی تعاونی شهرداری کرمانشاه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد. به گزارش ادوار خبر، مهرداد سالاری معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه روز چهارشنبه در عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴ واحدی مسکن اقدام ملی تعاونی شهرداری کرمانشاه گفت: تاکنون حدود ۱۷ هزار […]

روز چهارشنبه (۶ اسفند ماه) عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴ واحدی مسکن اقدام ملی تعاونی شهرداری کرمانشاه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

به گزارش ادوار خبر، مهرداد سالاری معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه روز چهارشنبه در عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴ واحدی مسکن اقدام ملی تعاونی شهرداری کرمانشاه گفت: تاکنون حدود ۱۷ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی در استان کرمانشاه شروع به کار شده و یا مقدمات اجرای آن فراهم شده است، همچنین حدود ۵ هزار واحد دیگر نیز برای خانواده شهدا و ایثارگران ساخته می‌شود.

مهرداد سالاری افزود: قطعا ساخت این حجم وسیع از مسکن به رونق اشتغال و افزایش گردش مالی این بخش کمک خواهد کرد.

وی به مشارکت موثر متقاضیان در طرح مسکن اقدام ملی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در ابتدا افراد باید بخشی از آورده خود را در بانک مسکن سپرده گذاری کنند و در ادامه این سپرده و تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه به کار گرفته می‌شود در حالیکه قبلا برخی از افراد مشارکت کننده توان مالی نداشتند و پروژه متوقف می‌شد.

سالاری همچنین با اشاره به کاهش چشمگیر هزینه‌های طراحی نقشه و صدور مجوز‌ها در پروژه مسکن ملی گفت: این مجموعه‌ها در جا‌هایی ساخته شده که زیرساخت‌های آب، برق، گاز و راه دسترسی آن فراهم است و در ابتدا هزینه زمین از متقاضیان دریافت نمی‌شود.

معاون عمرانی استاندار گفت: امروز نیز شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکن ملی برای کارکنان شهرداری هستیم، طرحی که مقدمات آغاز عملیات اجرایی آن با تلاش فراوان به سرانجام رسیده که امیدواریم در مراحل مختلف ساخت نیز با همین همت و تلاش ادامه پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: پرسنل تلاشگر شهرداری کرمانشاه بسیار دلسوزانه به کار خدمات رسانی به شهروندان مشغول هستند و بسیار خوشحالیم با اجرای این پروژه تعداد زیادی از این عزیزان صاحب مسکن می‌شوند و این حداقل کار برای این قشر زحمتکش است.
پروژه ۱۰۶۴ واحدی تعاونی کارکنان شهرداری قرار است در ۳۸ بلوک هشت طبقه (۲۸ واحدی) در یک بازه زمانی سه ساله احداث شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها