لطفاً کمی صبر کنید...

دوچندان شدن منزلت پزشکان از شروع مقابله با بیماری کرونا

شناسه خبر: 76214 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به جایگاه جامعه پزشکی در پیشگاه مردم عنوان کرد: جانفشانی و ایثارگری کادر پزشکی و درمانی در مقابله با کرونا ارج و منزلت جامعه پزشکان را برای مردم دو چندان کرد. به گزارش ادوار خبر، ” حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به جایگاه جامعه پزشکی در پیشگاه مردم عنوان کرد: جانفشانی و ایثارگری کادر پزشکی و درمانی در مقابله با کرونا ارج و منزلت جامعه پزشکان را برای مردم دو چندان کرد.

به گزارش ادوار خبر، ” حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در جلسه‌ای با هیات مدیره نظام پزشکی استان از جامعه پزشکان به عنوان یکی از مهم‌ترین تشکل‌های منطقه‌ای و استانی یاد کرد و گفت: رفتار و حرکت جامعه پزشکان همواره جزو الگو‌های جامعه بوده و بر رفتار‌های اجتماعی شهروندان تاثیر گذار بوده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت استان کرمانشاه تصریح کرد: علیرغم برخی دیدگاه‌ها و تفکرات، جامعه پزشکی با جان و دل در مقابله با کرونا ورود کرد و بسیار خوش درخشید که حتما مردم قدرشناس این خدمات هستند.

خوش اقبال در پایان با تاکید بر ضرورت پیگیری دغدغه‌ها و مشکلات جامعه پزشکی استان گفت: هر چه دغدغه‌های حرفه‌ای پزشکان کمتر شود خدمت بهتری به شهروندان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها