لطفاً کمی صبر کنید...

نوه قاتل بعد از ۹ ماه دستگیر شد

شناسه خبر: 76079 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: جوان ۲۵ ساله‌ای که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود دستگیر شد. به گزارش ادوار خبر، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: اردیبهشت امسال و به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: جوان ۲۵ ساله‌ای که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود دستگیر شد.

به گزارش ادوار خبر، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: اردیبهشت امسال و به دنبال کشف جسد زنی ۷۵ ساله در یکی از رودخانه‌های شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تائید قتل این زن توسط کاراگاهان پلیس آگاهی، اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد تا اینکه محل اختفای وی در یکی از شهرستان‌های استان مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ آمویی با بیان اینکه کاراگاهان پلیس آگاهی طی یک عملیات حساب شده موفق به دستگیری قاتل متواری پس از ۹ ماه فرار شدند، افزود: این فرد علی رغم انکار‌های اولیه در نهایت به قتل مادر بزرگ ۷۵ ساله خود اعتراف کرد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در پایان و با بیان اینکه قاتل، مسائل مالی را انگیزه خود برای ارتکاب این جنایت عنوان کرده است، گفت: این فرد پس از بازسازی صحنه تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها