لطفاً کمی صبر کنید...

به مناسبت دهه فجر: برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کرمانشاه

شناسه خبر: 76076 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مزار شهدای شهرستان کرمانشاه با حضور مسئولان و مردم شهید پرور شهر کرمانشاه غبار روبی شد. به گزارش ادوار خبر، حجت‌الاسلام هادی عسگری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کرمانشاه گفت: همه ساله به مناسبت دهه مبارک […]

در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مزار شهدای شهرستان کرمانشاه با حضور مسئولان و مردم شهید پرور شهر کرمانشاه غبار روبی شد.

به گزارش ادوار خبر، حجت‌الاسلام هادی عسگری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کرمانشاه گفت: همه ساله به مناسبت دهه مبارک مراسم غبار روبی مزار شهدا در شهر کرمانشاه و همزمان در همه شهرستانهای استان برگزار می شود.

عسگری ضمن اعلام اینکه پرچم کلیه قبور شهدا در این مراسم در سراسر استان تعویض شده است گفت: شهدا هر آنچه داشتند، دادند تا اسلام، قرآن، آزادی، عزت، شرافت زنده بماند.

عسگری خاطرنشان کرد: امروز مردم قدرشناس ایران اسلامی با رعایت توصیه های بهداشتی با حضور در جوار محترم شهدا برای ادای احترام به این فجرآفرینان حماسه خواهند آفرید.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها